Португалія обіграла Іспанію та стала переможцем Євро-2023 U-19 з футзалу

Збірна України дійшла до півфіналу чемпіонату Європи U-19

2014
0

Увечері 10 вересня у Поречі (Хорватія) відбувся фінальний матч чемпіонату Європи U-19 з футзалу.

Збірна Португалії U-19 обіграла команду Іспанії U-19 з рахунком 6:2 та виграла Євро-2023 U-19 з футзалу.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У півфіналі Іспанія обіграла Україну (3:2), а Португалія впоралася зі Словенією (3:2).

Матч за третє місце не передбачений і Україна зі Словенією вважаються володарями бронзових нагород Євро U-19.

У вирішальному матчі Іспанія двічі забила у дебюті гри (2:0), але португальці зуміли ще до перерви зрівняти рахунок (2:2).

У другому таймі Португалія забила двічі (4:2), після чого іспанці замінили воротаря на польового гравця та пропустили ще два голи наприкінці гри (6:2).

Португалець Лусіо Жуніор, автор дубля в фіналі, названий найкращим гравцем турніру.

Футзал. Євро 2023 U-19

Фінал. 10 вересня. Пореч (Хорватія)

Португалія U-19 – Іспанія U-19 – 6:2 (2:2)

Голи: Лусіо Жуніор, 10, 37, Андрій, 20, Салас, 27 (автогол), Томас Коласо, 36 (пен), Педро Сантос, 39 – Салас, 5, 6.

Футбол | 03 травня 2024, 07:22 1

Михайло допоміг «Челсі» обіграти «шпор» з рахунком 2:0 у перенесеному поєдинку АПЛ