MotoGP. Мартін виграв Гран-прі Сан-Марино, лідируючи від старту до фінішу

355
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Хорхе Мартін

Топ-10: Мартін, Бедзеккі, Баньяйя, Педроса, Віньялес, Олівейра, М. Маркес, Р. Фернандес, Маріні, Зарко.

Райдер команди Pramac на мотоциклі Дукаті Хорхе Мартін виграв основну гонку Гран-прі Сан-Марино на трасі імені Марко Сімончеллі в італійському Мізано.

Мартін, який стартував з поулу, виграв старт і лідирував до кінця заїзду. Якийсь час його пресингував чинний чемпіон світу Франческо Баньяйя також на Дукаті. Однак до середини дистанції італієць, який ще відновлюється після важкої травми ноги, почав відставати та зрештою програв другу позицію у боротьбі з Марко Бедзеккі.

Таким чином, Хорхе Мартін став другим після Франческо Баньяйї райдером у сезоні 2023, якому вдалося зробити клін-свіп – виграти кваліфікацію, спринт та основну гонку в одному Гран-прі.

Третій номер та тест-райдер КТМ Дані Педроса, який виступав по вайлд-кард, усю гонку проїхав на четвертій позиції недалеко від трійки лідерів. На останніх колах іспанський ветеран наздогнав Баньяйю, але не зміг атакувати та відфіксував свою четверту позицію. Маверік Віньялес з Апрілії замкнув першу п'ятірку з відставанням більш ніж у 10 секунд від Мартіна.