ЧИЖЕВСЬКИЙ: «За другий тайм Агробізнес можна похвалити»

Керманич «Агробізнеса» – про гру з «Карпатами»

565
0
ФК Агробізнес. Олександр Чижевський

В 7-му турі Першої ліги футболісти «Карпат» в гостях перемогли «Агробізнес» (1:0) і зміцнили своє лідерство в групі А.

Головний тренер «Агробізнеса» Олександр Чижевський в коментарі Sport.ua розповів, чи могли його підопічні розраховувати на позитивний результат:

– До перерви «Карпати» домінували й, мабуть, награли на гол. Хоча за мою багаторічну тренерську кар'єру вперше у ворота господарів призначали аж два пенальті.

Другий тайм у виконанні моїх підопічних мені сподобався. Ми навіть частіше контролювали м'яч, але врятуватися від поразки не зуміли. На жаль, в складі «Агробізнеса» немає «чистого» нападника, ось і виникають проблеми з реалізацією. Все ж, не треба забувати, що мені за короткий час довелося комплектувати команду практично з нуля. Проте селекційна робота продовжується, тільки тепер надія вже на вільних агентів. Наступного тижня один нападник з їхнього числа повинен прибути до нас на перегляд.