Лучано СПАЛЛЕТТІ: «Ми постраждали від брудної гри»

Наставник італійців – про зустріч із командою Північної Македонії

5481
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Лучано Спаллетті

Головний тренер збірної Італії Лучано Спаллетті поділився емоціями від гри з командою Північної Македонії (1:1) у відборі на чемпіонат Європи 2024 року.

«Ми постраждали від брудної гри, від цих підбирань, від цих других м'ячів. Свій слід залишило і футбольне поле.

Ми не були готові відтворити командний блок у фазі захисту, але команда провела хороший матч», – заявив Спаллетті.

Збірна Італії у таблиці групи С кваліфікації Євро-2024 посідає третє місце. У неї 4 очки після 3 матчів. Вище за італійців перебувають збірні Англії (13 очок, 5 матчів) і України (7 очок, 4 матчі).