Збірна України – у чвертьфіналі чемпіонату Європи!

У поєдинку 1/8 фіналу наші волейболісти виграли у Португалії з рахунком 3:0

18262
16

Сьогодні чоловіча збірна України з волейболу в матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи у болгарському місті Варні зустрічалася із командою Португалією. Після впевненої перемоги над Іспанією українські вболівальники небезпідставно сподівалися на новий успіх підопічних Угіса Крастіньша. Тим більше, що саме вони вважалися фаворитами цього протистояння.

Початок матчу був за українцями. Незабаром після стартового свистка вони повели 8:5, потім 12:8. А коли на табло спалахнули цифри 18:10 на користь збірної України, багатьом здалося, що у першому сеті все зрозуміло. Однак португальці в цей момент проявили характер, зумівши набрати шість очок поспіль 18:16. Довелося наставнику нашої команди брати один за одним два тайм-аути, чим вдалося збити атакуючий порив суперника. А потім після виграного очка вдало увійшов у гру Віталій Кучер і на його подачі українці знову зробили гарний заділ 22:16. І вже без особливих проблем довели партію до перемоги 25:20.

У другому сеті до рахунку 13:13 на майданчику була абсолютно рівна гра і суперники не відпускали один одного більш ніж на одне-два очки. І тут українці змогли досягти переваги, яка потім стала визначальною. Двічі вдало зіграв в атаці Ілля Ковальов, а у проміжку між цими епізодами Василь Тупчій чудово зіграв у захисті, діставши важкий м'яч і наші заробили ще одне очко. Далі збірна України почала йти від опонентів все далі і далі, взявши партію 25:19.

Третій сет став заключним у цій грі. І знову основні події відбулися в середині партії, коли українці почали йти у відрив – 13:9, 18:12. Тепер треба було лише спокійно без помилок довести справу до позитивного результату, що українці й зробили, хоча й не без нервів - 25:22.

Українці виступали у такому складі: Ілля Ковальов (набрав 11 очок), Юрій Семенюк (9), Юрій Синиця (1), Олег Плотницький (15), Владислав Щуров (7), Василь Тупчій (9), Олександр Бойко (ліберо) – стартовий. На заміну виходив Віталій Кучер (0)

Чемпіонат Європи з волейболу. Чоловіки
1/8 фіналу. Варна (Болгарія). 9 вересня
Португалія – Україна

0:3 (20:25, 19:25, 22:25)

ПОРТУГАЛІЯ – УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Тепер у чвертьфіналі збірна України знову зустрінеться зі Словенією, яка трохи раніше у вкрай складному матчі вирвала перемогу у Туреччини 3:2.

КАЛЕНДАР І РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ЧОЛОВІЧОГО ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З ВОЛЕЙБОЛУ

(147)

Визначені півфіналісти Кубка Азії U-23. Хто потрапить для України на ОІ?
Футбол | 27 квітня 2024, 07:55 0

Залишається 2 варіанти суперників для України: Індонезія та Узбекистан

Перуджа виграла у Монци і знову повела в фінальній серії чемпіонату Італії
Волейбол | 25 квітня 2024, 22:15 0

Українець Олег Плотницький у складі переможців набрав 14 очок, ставши другим за результативністю