| Оновлено 11 вересня 2023, 07:09
537
0

Українські дзюдоїсти виграли дві медалі ЮЧЄ-2023

Юлія Курченко та Микола Грибик стали бронзовими призерами на турнірі у Нідерландах

537
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Юлія Курченко

Українські дзюдоїсти Юлія Курченко та Микола Грибик стали бронзовими призерами юніорського чемпіонату Європи 2023 року, який проходить у Нідерландах.

У жінок у категорії до 78 кг Курченко у поєдинку за третє місце на другій хвилині здобула перемогу іппоном над німецькою спортсменкою Евою Будденкотте. Для 19-річної Курченко це другий поспіль подіум юніорського чемпіонату Європи. Рік тому вона також посіла третє місце.

Ще одну медаль, також бронзову, виграв Микола Грибик у категорії понад 100 кг. У своєму поєдинку за третє місце українець здобув перемогу над азербайджанським дзюдоїстом Кананом Насібовим. Для Грибика це перший подіум такого рівня.