Такумі Такахасі став першим за 10 років райдером MotoGP, який не пройшов кваліфікацію

218
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Такумі Такахасі

Японський райдер Такумі Такахасі, який виступає на Гран-прі Сан-Марино з вайлд-карду у складі приватної команди LCR на мотоциклі Хонда, не пройшов кваліфікацію Гран-прі Сан-Марино на трасі імені Марко Сімончеллі в італійському Мізано.

У першій кваліфікаційній сесії найкращим результатом японця стали 1:35.886. Це більш ніж на три секунди повільніше, ніж результат Аугусто Фернандеса з команди GAS GAS Tech3 на КТМ, найгіршого з тих, хто пройшов кваліфікацію, і на пів секунди повільніше, ніж кваліфікаційний бар'єр у 105% від часу поулу, що становить 1:35.388.

Таким чином, Такумі Такахасі став першим за десять років райдером MotoGP, який не пройшов кваліфікацію. Востаннє не зміг подолати бар'єр у 105% американець Майк Барнс на домашньому Гран-прі Америк в Остіні у 2013 році.

Зазначимо, що Такахасі найбільш відомий за виступами у чемпіонаті світу з мотоперегонів на витривалість EWC і є п'ятиразовим переможцем престижних перегонів «8 годин Судзукі».

Нагадаємо, що іспанець Хорхе Мартін виграв спринт Гран-прі Сан-Марино, стартувавши з поулу.