ВІДЕО. Де був Миколенко? Уокер забив Україні у матчі відбору Євро-2024

Рахунок 1:1 під кінець першого тайму

7380
14
Getty Images/Global Images Ukraine. Кайл Уокер

9 вересня відбувається матч 5-го туру відбору до Євро-2024 у групі С між збірними України та Англії.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Поєдинок проходить у Вроцлаві на стадіоні «Тарчинськи Арена». Час початку зустрічі – 19:00 за Києвом.

На 26-й хвилині матчу після ідеальної атаки українців відзначився Олександр Зінченко. Олександр вразив ворота англійців після прострілу Юхима Коноплі.

На 41-й хвилині рахунок став 1:1. Після передачі Гаррі Кейна Кайл Вокер вразив ворота Георгія Бущана. Позицію втратив Віталій Міколенко.

Футбол | 04 травня 2024, 20:12 16

Команда з Харкова вперше перемогла під орудою Скрипника та залишила зону вильоту