Група F. Збірна Бельгії мінімально обіграла Азербайджан

Лідер групи здобув виїзні три очки

511
0

Сьогодні, 9 вересня, відбувся матч 5-го туру групи F відбору до Євро-2024 між національними командами Азербайджану та Бельгії.

Бельгійці відкрили рахунок на 38-й хвилині першого тайму. Забитим м'ячем відзначився півзахисник саудівського «Аль-Шабаба» Яннік Карраско. Форвард Ромелу Лукаку нав'язав боротьбу на чужій половині поля, Жоан Бакайоко просунувся вперед і пробив із радіуса штрафного майданчика. М'яч влучив у ногу Карраско і влетів у нижній кут воріт. Цей гол залишився єдиним у матчі. Підсумковий рахунок – 1:0.

Після цієї перемоги в активі бельгійців стало 10 очок. Команда піднялася на перше місце у своїй групі. Азербайджан з одним очком на останньому місці.