Магучіх вийшла на дев'яте місце в історії за кількістю стрибків на 2+ метри

До наступної суперниці у рейтингу потрібно виконати три стрибки

5188
9
Суспільне. Ярослава Магучіх

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх вийшла на чисте дев'яте місце у рейтингу за кількістю стрибків на 2+ метри. Сталося це на етапі Діамантової ліги у Брюсселі.

Магучіх першою у 2023 році у світі стрибнула на 2 метри: з цим результатом українка виграла дебютний старт літнього сезону у Найробі. Ба більше, за результатами змагань у Кенії Ярослава увійшла до топ-10 стрибунок в історії за кількістю стрибків на 2 метри й вище.

Впродовж літнього сезону лідерка світового рейтингу жіночих стрибків у висоту виграла чемпіонат світу з легкої атлетики у Будапешті. «Золото» світової першості Магучіх здобула з результатом 2.01 метра.

У статусі чемпіонки світу Ярослава взяла участь у китайському етапі Діамантової ліги у Сямені, де виграла змагання зі стрибків у висоту з результатом 2.02 метра – повторенням найкращого результату сезону у світі. Завдяки цьому стрибку українка зрівнялася з німкенею Аріаною Фрідріх за числом стрибків на 2+ метри – обидві виконали по 40 стрибків.

Наступним стартом для Магучіх став передостанній етап сезону Діамантової ліги – Брюссель. Змагання у Бельгії українська стрибунка виграла з результатом 2.00 метри та вийшла на чисте дев'яте місце у рейтингу найкращих в історії спортсменок за кількістю стрибків на 2+ метри – тепер у Ярослави їх 41.

Вийшовши на дев'яте місце, Магучіх переслідуватиме у заліку стрибунок за числом успішних спроб на 2+ метри Єлену Слєсаренко. Українку наразі відділяють від росіянки три стрибки.