Збірна Франції стала ще одним чвертьфіналістом на Євро

Друга команда із групи D в 1/8 фіналу перемогла суперників із групи В

5300
0
CEV

Завершився ще один матч 1/8 фіналу чоловічого чемпіонату Європи з волейболу. Нагадаємо, що у першому з них збірна Румунії з рахунком 3:2 обіграла Хорватію. Наразі ж у спортивному комплексі болгарського міста Варна зустрічалися господарі майданчика та олімпійські чемпіони волейболісти Франції.

Ще до гри багато фахівців, вболівальників і букмекерів віддавали перевагу гостям. І вони не помилились. Незважаючи на те, що Болгарія зуміла чинити опір своїм опонентам, особливо в перших двох партіях, впевненої перемоги досягли французи 3:0.

Чемпіонат Європи з волейболу. Чоловіки
1/8 фіналу. Варна (Болгарія). 8 вересня
Франція – Болгарія

3:0 (25:21, 25:21, 25:15)

Тепер Франція та Румунія зіграють один з одним в чвертьфіналі. Цікаво, що обидві команди на першому етапі зустрічалися у групі D в Ізраїлі, і тоді несподівано перемогла Румунія 3:1. Тож чемпіони Олімпіади в Токіо мають хороший шанс взяти реванш.

Збірні Хорватії та Болгарії, які грали разом з Україною у групі В, не зуміли подолати стадію 1/8 фіналу і змушені вирушити додому.

Завтра у суботу 9 вересня протистояння команд цих груп буде продовжено там же у Варні. О 17.30 за київським часом на майданчик вийдуть Словенія та Туреччина, а о 20.30 розпочнуть свій поєдинок Португалія та Україна.