Визначилася друга фіналістка Відкритого чемпіонату США

Соболенко здобула вольову перемогу над Кіз

14692
12
Getty Images/Global Images Ukraine. Аріна Соболенко

Друга ракетка світу Аріна Соболенко у матчі 1/2 фіналу Відкритого чемпіонату США з тенісу здобула перемогу над американською тенісисткою Медісон Кіз (№17 WTA).

Суперниці провели на корті 2 години і 35 хвилин. Стосунки вони з'ясували у трьох сетах. Кіз, взявши перший сет під нуль, розвинути свою перевагу не змогла і програла два наступних на тай-брейку.

US Open. Жінки. 1/2 фіналу

Медісон Кіз (США, 17) – Аріна Соболенко (2) – 6:0, 6:7 (1:7), 6:7 (5:10)

Це була третя в історії очна зустріч Кіз і Соболенко. На рахунку американки одна перемога.

У фіналі US Open Соболенко зіграє з Коко Гофф, яка в першій півфінальній зустрічі мейджора обіграла Кароліну Мухову з Чехії.