Анна СТЄКОЛЬЩІКОВА: «Ми ті, хто показує силу українського народу»

Гравчині жіночого «Кривбаса» дали коментарі після розгрому від «Парижа»

419
0
ФК Кривбас

Гравчині жіночого «Кривбаса» Анна Стєкольщікова та Діана Бєлякова дали коментарі після розгромної поразки від «Парижа» (4:0) у матчі кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів:

«Сьогодні провели дуже складну гру. Розуміли, що це наш дебют у Лізі чемпіонів. Дівчата, що грали з перших хвилин, діяли дуже самовіддано, розуміючи рівень суперника. Знали, що буде надважка гра, але дівчата показали, що все можливо, й навіть, якщо ви бачили, на перших хвилинах мали декілька моментів. Достатньо небезпечних. Якби забили, була би зовсім інша історія.

Але наразі для нас дебют у Лізі чемпіонів це чудовий результат. Є декілька днів, будемо готуватись до наступного суперника. Розуміємо, що це надважливо для нас й для усіх вболівальників з України. Оскільки ми, в першу чергу, це ті, хто показує силу українського народу. А наші виступи на міжнародній арені це все, завдячуючи Збройним Силам України. Україна переможе», – сказала Анна.

«Сьогодні ми провели свій перший матч в Лізі чемпіонів, – це був наш перший досвід, й він видався не дуже вдалим. Але ми будемо робити висновки та рухатись далі. Попереду на нас чекає ще одна важлива гра, ми маємо показати гарний футбол та позитивний результат», – сказала Діана.

(2)

Усик і Ф'юрі отримають менші гонорари ніж очікувалось. Стала відома причина
Бокс | 19 травня 2024, 15:38 6

Український боксер переміг британця у битві за титул абсолютного чемпіона хевівейту