Канада стала останнім півфіналістом чемпіонату світу з баскетболу

Збірна Канади у чвертьфіналі обіграла команду Словенії

8734
3

Збірна Канади обіграла команду Словенії у завершальному матчі чвертьфіналу чемпіонату світу з баскетболу 2023, який проходить в Японії, Філіппінах та Індонезії.

Після перших двох чвертей рахунок був рівним – 50:50. Першу чверть із рахунком 26:24 виграла збірна Канади, а другу з таким самим рахунком — словенці. Але після великої перерви збірна Канади захопила ініціативу, вигравши третю чверть із рахунком 30:21, а в завершальній чверті довела матч до перемоги з рахунком 100:89.

У півфіналі збірна Канади зіграє проти команди Сербії, яка у своєму чвертьфінальному матчі обіграла збірну Литви.