1

Роман ДІДИК: «Ми незадоволені результатом. Це мала бути виграшна гра»

Роман Дідик та Таллес прокоментували нічию з «Металістом 1925»

ФК Рух. Роман Дідик

Гравці львівського «Руху» Роман Дідик та Таллес поділилися враженнями від гри з «Металістом 1925» (1:1).

Роман Дідик: «Ми незадоволені результатом. Це мала бути виграшна гра для нас, ще й суперник догравав матч у меншості. Ми притисли «Металіст 1925» до їхніх воріт, але не реалізували свої моменти. Для нас це стане уроком.

«Рух» не дуже впевнено виглядав у першому таймі. У другій половині гри ми знову додали, як і у всіх попередніх матчах на старті УПЛ. Саме тоді ми виходимо з хорошим настроєм. Не знаю, чому саме так трапляється. Сподіваюсь, ця пауза на матчі збірних стане плідною для нас і все далі покращиться».

Таллес: «Знали, що це буде складна гра проти хорошого суперника. Я вважаю, що ми добре провели цей матч. Можливо, не все виходило у завершальній стадії, але загалом «Рух» був кращим за «Металіст 1925». Я вийшов в основі, адже поступово набираю форму. Гра з перших хвилин дає інший імпульс і змушує бути більш відповідальним. Чим більше ігрового часу я матиму – тим краще я гратиму».