| Оновлено 03 вересня 2023, 23:59
4352
0

Збірна Нідерландів стала бронзовим призером чемпіонату Європи

В поєдинку за 3 місце нідерландські волейболістки обіграли Італію з рахунком 3:0

4352
0
CEV

На чемпіонаті Європи з волейболу серед жінок, який завершується у столиці Бельгії Брюсселі, сьогодні настав час вирішальних матчів. І спершу відбувся матч за 3 місце, в якому грали збірні Нідерландів та Італії.

Фаворитками цього поєдинку вважалися італійки, які у попередньому турнірі стали чемпіонками Європи. Проте збірна Нідерландів під керівництвом німецького наставника Фелікса Козловського спростувала ці прогнози. Вона виграла три партії, хоч і в дуже завзятій боротьбі – 25:23, 28:26 та 25:20.

Не допомогли італійкам ні нещодавно натуралізована екс-росіянка Катерина Антропова, ні найкраща волейболістка Євро-2021 Паола Егону. І ще. На цьому чемпіонаті Італія виграла всі матчі, які проводились у неї вдома і програла два поєдинки, що відбулись у Брюсселі.

Нідерланди вперше піднялися на п'єдестал пошани після 2017 року, коли вони здобули срібні медалі.

Чемпіонат Європи з волейболу. Жінки
Матч за 3 місце. 3 вересня
Брюссель (Бельгія)
Нідерланди – Італія

3:0 (25:23, 28:26, 25:20)

Трохи згодом у фіналі зустрінуться збірні Сербії та Туреччини.

Нагадаємо, що збірна України на цьому чемпіонаті Європи в 1/8 фіналу програла Чехії 2:3 та вибула з турніру.