Скандал у Першій лізі. Суддя скасував фінальний свисток у матчі Металурга

У грі 6-го туру Першої ліги Інгулець завдав поразки Металургу з рахунком 3:2

22792
6
ПФЛ

У грі 6-го туру Першої ліги Інгулець завдав поразки запорізькому Металургу з рахунком 3:2.

Наприкінці матчу сталася скандальна ситуація. Суддя матчу Вадим Запрутняк дав фінальний свисток, а потім несподівано скасував його.

Справа в тому, що до основного часу 2-го тайму було додано 4 хвилини, а перший свисток пролунав після 90+3 хвилини.

Арбітр виправив помилку та продовжив гру вже після того, як транслятор матчу дав фінальні титри з підсумковим рахунком. Гості шансом зрівняти рахунок не скористалися.

Цікаво, що господарі відправили 4-й м'яч у ворота суперника зі своєї половини поля, але це трапилося вже після другого фінального свистка.