Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Ліга Європи
| Оновлено 25 вересня 2023, 13:01
7398
5

Результати жеребкування груп Ліги Європи: Коваль, Кочергін і Таловєров

1 вересня у Монако відбулося жеребкування другого за силою єврокубку

| Оновлено 25 вересня 2023, 13:01
7398
5
Результати жеребкування груп Ліги Європи: Коваль, Кочергін і Таловєров

1 вересня о 14:00 у Монако відбулося жеребкування групового раунду Ліги Європи 2023/24.

У ході жеребкування 32 клуби поділено на 8 груп по 4 команди.

Всі яскраві моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Шериф із Молдови з голкіпером Максимом Ковалем зіграє у групі G, де суперниками будуть Рома (Італія), Славія Прага (Чехія), Серветт (Швейцарія).

Польський Ракув із українським форвардом Владиславом Кочергіном потрапив до групи D, конкуренти – Аталанта (Італія), Спортінг (Португалія), Штурм (Австрія).

Австрійський ЛАСК із Максимом Таловеровим у складі виступатиме у групі E, в опоненти випали: Ліверпуль (Англія), Юніон Сент-Жилуаз (Бельгія), Тулуза (Франція).

Команди, які займуть перші місця у групі Ліги Європи, вийдуть одразу до 1/8 фіналу. Клуби, які будуть на других місцях, зіграють у 1/16 фіналу проти третіх команд із Ліги чемпіонів. Команди, які фінішують на третіх місцях у ЛЄ, перейдуть до 1/16 фіналу Ліги конференцій.

Дати ігрових днів: 21 вересня, 5 жовтня, 26 жовтня, 9 листопада, 30 листопада, 14 грудня

Ліга Європи 2023/24

Результати жеребкування групового раунду

  • Група A: Вест Хем (Англія), Олімпіакос (Греція), Фрайбург (Німеччина), ТСЦ Бачка-Топола (Сербія)
  • Група B: Аякс (Нідерланди), Марсель (Франція), Брайтон (Англія), АЕК Афіни (Греція)
  • Група C: Рейнджерс (Шотландія), Бетіс (Іспанія), Спарта Прага (Чехія), Аріс Лімасол (Кіпр)
  • Група D: Аталанта (Італія), Спортінг (Португалія), Штурм (Австрія), Ракув (Польща)
  • Група E: Ліверпуль (Англія), ЛАСК (Австрія), Юніон Сент-Жилуаз (Бельгія), Тулуза (Франція)
  • Група F: Вільярреал (Іспанія), Ренн (Франція), Маккабі Хайфа (Ізраїль), Панатінаїкос (Греція)
  • Група G: Рома (Італія), Славія Прага (Чехія), Шериф (Молдова), Серветт (Швейцарія)
  • Група H: Байєр (Німеччина), Карабах (Азербайджан), Мольде (Норвегія), Хеккен (Швеція)

Джерело Sport.ua
Оцініть матеріал
(20)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 5
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Владислав Антонов
Група В дуже цікава, решта - таке собі.
Дані Рохас
Класс, Таловеров поедет на Эндфилд Роуд, каеф
Artur Doyle
Буде в Празі на що подивитись.
Чекаємо тіфозі з Риму
Форца Лаціо
Summertime
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил