Новачок криворізького клубу прокоментував свій дебютний матч за команду

330
1
ФК Кривбас. Жан По

Півзахисник криворізького «Кривбаса» Жан По прокоментував виїзний матч 5 туру УПЛ проти київської «Оболоні» (0:0) та свій дебют за червоно-білих.

Жане, вітаємо з дебютом. Як прокоментуєш гру?

«Дякую, це був важкий матч для нас, адже суперник оборонявся великими силами, і ми не змогли вирвати перемогу. Проти нас було десять захисників, а такі оборонні редути проходити дуже важко. Так, є питання по суддівству, адже у деяких моментах арбітр приймала сумнівні рішення. Але це футбол, іноді таке трапляється. Попереду у нас багато роботи. Впевнений, перемоги «Кривбаса» не за горами».

Що скажеш про свій дебют?

«Я буду багато працювати, аби набрати оптимальну форму. Щоб мене вистачало на усі 90 хвилин. У «Кривбасі» мене дуже добре прийняли, тут я відчуваю себе як вдома. Ми – одна велика червоно-біла родина. Адаптація пройшла легко. Хочу грати та допомагати команді».

(5)

ВІДЕО. Lovely finish. Челсі смакує красивий гол Мудрика
Футбол | 12 травня 2024, 07:42 0

Михайло допоміг лондонцям обіграти «Ноттінгем Форест» 3:2, українець відзначився на 10-й хвилині