Кубок ліги Аргентини. Переможний дебют Тевеса, Рівер розгромив Барракас

У вихідні продовжився другий тур групового раунду Кубка ліги Аргентини

227
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Сармьєнто

У вихідні продовжився другий тур групового раунду розіграшу Кубка Професійної ліги Аргентини. В обох групах зіграли п'ять матчів.

В групі А перемогою дебютував Карлос Тевес на посаді головного тренера «Індепендьенте» з Авельянеди. У домашньому матчі проти столичного «Велес Сарсфілда» Тевес вперше у своїй тренерській кар'єрі застосував схему 5-3-2 і зіграв у три центральні захисники. А перемогу господарі вирвали у компенсований час – Матіас Хіменес реалізував пенальті та зробив дубль.

«Рівер Плейт» також у домашньому матчі розгромив «Барракас Сентраль». У першому таймі форвард гостей Бруно Сепульведа забив по голу в чужі та свої ворота, а після перерви спочатку Ніколас Де ла Крус вивів «Рівер» уперед і майже одразу ж «Барракас» залишився у меншості після вилучення Родріго Інсуа. А наприкінці зустрічі спрацювали дві заміни, які провів головний тренер «Рівер Плейта» Мартін Демічеліс: Пабло Соларі зробив дубль, а Саломон Рондон забив уже за кілька хвилин після появи на полі.

В групі В столичний «Сан-Лоренсо» зміг врятувати нічию у домашньому матчі проти «Бельграно» з Кордови, пропустивши два голи один за одним у середині другого тайму. У компенсований час Адам Баррейро, який відкрив рахунок у матчі з пенальті, зробив дубль та приніс своїй команді нічию з рахунком 2:2.

А «Бока Хуніорс» в Хуніні мінімально програла місцевому «Сармьєнто» – Габріель Діас у середині першого тайму забив єдиний гол після грубого прорахунку воротаря гостей Хав'єра Гарсії. Наприкінці матчу «Бока» мала шанс зрівняти рахунок після того, як рефері Сільвіо Трукко призначив у ворота господарів сумнівний пенальті за гру рукою. Проте воротар «Сармьєнто» Хосе Антоніо Девеккі впорався з ударом Даріо Бенедетто.

Кубок професійної ліги, тур 2

26-27 серпня

Група А

Тальєрес (Кордова) - Уракан (Буенос-Айрес) - 2:1 (1:1)

Голи: Бустос, 41, Родрігес, 88 - Коккаро, 43.

Тігре (Сан-Фернандо) - Расінг (Авельянеда) - 1:2 (1:2)

Голи: Р. Рохас, 18 - Кінтеро, 6, Гальєго, 12.

Годой Крус (Мендоса) - Сентраль Кордова (Сантьяго-Дель-Естеро) - 1:0 (0:0)

Гол: Лопес, 51.

Індепендьєнте (Авельянеда) - Велес Сарсфілд (Буенос-Айрес) - 2:1 (0:0)

Голи: Хіменес, 51, Хіменес, 90+5 (з пенальті) - Кастро, 83.

Рівер Плейт (Буенос-Айрес) - Барракас Сентраль (Буенос-Айрес) - 5:1 (1:1)

Голи: Сепульведа, 37 (у свої ворота), Де ла Крус, 48, Соларі, 80, Рондон, 85, Соларі, 90 - Сепульведа, 24.