Українці взяли 20 медалей та стали першими на юнацькому ЧЄ-2023 з боксу

У словенському Маріборі збірна України посіла перше загальнокомандне місце

920
0
ФБУ, НОК

Збірної України чудово виступила на чемпіонаті Європи 2023 з боксу серед юнаків та дівчат, що проходив у словенському Маріборі.

Українці здобули 20 медалей (9 золотих, 4 срібних, 7 бронзових) та посіли перше загальнокомандне місце.

Ангеліна Румянцева, яка стала чемпіонкою у ваговій категорії 51 кг, також була визнана найкращою спортсменкою турніру.

🥇 Золото здобули: Ангеліна Румянцева (51 кг), Вікторія Росецька (57 кг), Ілона Діденко (70 кг), Михайло Сидоренко (37–40 кг), Сергій Артеменко (42 кг), Олександр Малахов (44 кг), Микита Коваль (66 кг), Кіріл Бондаренко (70 кг), Андрій Сидоренко (80 кг).

🥈 Срібло отримали: Олександра Черевата (38 кг), Марія Рафальська (42 кг), Дар‘я Сергієнко (54 кг), Йосип-Владислав Козакевич (90 кг).

🥉 Бронзу взяли: Ольга Місько (34–36 кг), Мирослава Єфремова (48 кг), Кирило Горбунов (48 кг), Іван Шульга (50 кг), Глєб Хорошевський (54 кг), Віктор Білогуб (57 кг), Леонід Чебан (75 кг).