Юліан Бойко дійшов до чвертьфіналу першого турніру серії Q Tour

У матчі 1/4 фіналу українець програв досвідченому англійцю Крейгу Стедману

723
0
Telegram. Юліан Бойко

Український снукерист Юліан Бойко дійшов до чвертьфіналу першому турнірі серії Q Tour сезону 2023/24. який пройшов у англійському місті Норт-Шілдс.

26 серпня у матчі 1/32 фіналу українець здолав Філіпса Калнінса із Латвії (3:2). Програвши стартовий фрейм, Юліан Бойко зрівняв рахунок завдяки брейку в 72 очки, на що суперник відповів серією 73 й опинився у кроці до перемоги. Втім, Бойко спочатку перевів гру до вирішальної партії, а згодом зафіксував вихід до 1/16 фіналу.

У 1/16 фіналу українець грав проти Флоріана Нюссле із Австрії (3:0). Із брейками 91, 65 та 52 Юліан Бойко здобув впевнену перемогу над суперником із сухим рахунком.

В матчі 1/8 фіналу Юліан Бойко із трьома заліковими брейками здолав англійця Шона Меддокса (3:1) та пройшов до фінального дня турніру.

27 серпня українець грав у чвертьфіналі змагань проти досвідченого англійця Крейга Стедмана.

Поступаючись 0:2, Юліан Бойко зміг зрівняти рахунок (2:2) завдяки серії 63. Проте суперник опинився у кроці до перемоги, а згодом не дозволив українцю перевести матч до вирішальної партії. У підсумку зафіксувана поразка Бойка із рахунком 2:4.

Наступний турнір серії Q Tour відбудеться з 15 до 17 вересня у шведському Стокгольмі.