Мессі дебютував у МЛС, забив гол і приніс перемогу Інтер Маямі

Аргентинець уперше зіграв у матчі заокеанської футбольної ліги

8118
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Ліонель Мессі

Минулої ночі в Херрісоні відбувся матч чергового ігрового дня регулярного чемпіонату МЛС між «Нью-Йорк Ред Буллз» та «Інтер Маямі».

Аргентинський нападник флоридців Ліонель Мессі розпочав зустріч на лавці запасних. На полі він з'явився на 60-й хвилині, замінивши Кампану. Мессі вступив у грі за рахунку 1:0 на користь своєї команди і на 89-й хвилині її перевагу зміцнив – 2:0.

Гол у ворота «Нью-Йорк Ред Буллз» став для Ліонеля Мессі першим у МЛС.

Перемігши, «Інтер Маямі» зміг перервати 11-матчеву безвиграшну серію в лізі. «Нью-Йорк Ред Буллз», своєю чергою, зазнав третьої поразки за останні чотири матчі. У таблиці Східної конференції «Інтер Маямі» посідає 14 місце, маючи 21 очко. У «Нью-Йорк Ред Буллз» 29 пунктів і 11 позиція.

У наступному турі Мессі і Ко зустрінуться з «Нешвіллом». Матч відбудеться 31 серпня.