УСИК: «Буду серйозно будувати футбольну кар'єру. Мрія – зіграти з Динамо»

Чемпіон світу з боксу хоче стати професійним футболістом

4819
9
ФК Полісся. Геннадій Буткевич і Олександр Усик

Чемпіон світу за версіями WBA, WBO та IBF у суперважкій вазі Олександр Усик (20-0, 13 КО) прокоментував підписання контракту з житомирським «Поліссям» – клубом УПЛ.

«Це серйозно. Я серйозно збираюся будувати кар'єру футбольну. Бути на зборах із командою, працювати. Моя мрія – зіграти з «Динамо». За фізикою я вивезу. Зможу по всьому полю бігати, стояти в обороні, йти в атаку. А ще, прикинь, гол заб'ю. Бах – і гол», – сказав Усик.

Нагадаємо, що в лютому 2022 року у рамках турніру Winter Cup Усик дебютував у професійному футболі у складі «Полісся» проти «Вереса». Олександр вийшов на заміну у другому таймі (77 хвилина). До того він провів низку тренувань з житомирською командою.