Жирона обіграла Севілью, Довбик не влучив у порожні ворота

Циганков вийшов у старті і був замінений на 79-й хвилині

17924
12
Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков (у центрі)

Відбувся матч 3-го туру Ла Ліги, в якому «Жирона» на виїзді здолала «Севілью».

Український вінгер каталонського клубу Віктор Циганков вийшов із перших хвилин і відіграв 79 хвилин.

Ще один українець Артем Довбик на 64-й хвилині замінив Крістіана Стуані і в одному з моментів не влучив у практично порожні ворота.

У перших трьох турах «Жирона» набрала 7 очок, «Севілья» програла всі матчі.

Чемпіонат Іспанії. 3-й тур

«Севілья» – «Жирона» – 1:2
Голи
: Гудель (45) – Еррера (16), Алейш Гарсія (56).

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

(111)

Коментарі 12
VARioR
Хороший був матч. Жирона досить пристойно розпочала сезон. Довбику потрібно було забивати такий м'яч і знімати всі питання щодо перемоги. А так добре, що не пропустили, бо цей епізод ще довго йому згадували б. Тепер потрібно готуватись до наступної гри, а цю забути.
easterly
Вітя сьогодні дуже добре відіграв, зробив момент, але партнер запоров, проломив фланг з подачею на другий гол. В захисті відпрацював відмінно
Болела
Жирона непогано так. З претензією на Єврокубки в цьому сезоні?
zhyr
ну не так, щоб аж порожні....там захисник перекривав
Обсервер Влад
Довбик після цього матчу надовго присяде на банку... Запоров усе, що тільки можна: жодного разу не зачепився за м'яч, не виграв жодного єдиноборства, не віддав жодної передачі, жодного разу не відкрився під пас, при кожному дотику до м'яча він відскакує від Довбика як від стінки... і головне - промазав з 2 метрів по пустим воротам!!! Якесь одне суцільне непорозуміння
Умник
Ушел Ромеу думал капец им. А они неплохо стартанули. Витя играет походу лево-правоого центрального полузащитника.
Короче его можно ставить куда угодно.
Самое светлое пятно.
Maximus Incognitos
Артём - это фейспалм. Ржать с этого промаха будут ещё долго. А так, Жирона хорошо начала сезон.
Alehandro
і Вітя відіграв зовсім непомітно. Довбик взагалі жодної корисної дії не зробив. Може 1-2 передачі на ближнього... Гол з Сосьєдадом це звичайно добре, але далеко на ньому не заїдеш. Такі моменти треба 10/10 використовувати