Арсенал не зміг дотиснути Фулгем, Манчестер Юнайтед відігрався з 0:2

Олександр Зінченко вийшов на заміну в другому таймі

2850
6

У суботу відбулися ще чотири матчі АПЛ.

«Манчестер Юнайтед» оформив камбек у матчі з «Ноттінгем Форест», програючи на четвертій хвилині 0:2.

«Арсенал» теж був близький до вольової перемоги над «Фулгемом», але пропустив другий гол у більшості. Олександр Зінченко вийшов на 56-й хвилині за рахунку 0:1.

«Брентфорд» і «Кристал Пелас» розписали мирову, Єгор Ярмолюк залишився в запасі.

«Вулверхемптон» вирвав перемогу над «Евертоном». Віталій Миколенко на поле не виходив.

Чемпіонат Англії. 3-й тур

«Арсенал» – «Фулгем» – 2:2
Голи
: пенальті Сака (70), Нкетіа (72) – Перейра (1), Пальінья (87)

«Манчестер Юнайтед» – «Ноттінгем Форест» – 3:2
Голи
: Еріксен (17), Каземіро (52), пенальті Бруну Фернандеш (76) – Авонії (2), Болі (4)

«Брентфорд» – «Кристал Пелас» – 1:1