Збірна України U-19 програла Іспанії у другому товариському матчі

Збірна України не змогла скористатися більшістю

483
0
АФУ. Збірна України U-19

Збірна України U-19 програла другий товариський матч проти збірної Іспанії U-19, що відбувся у п'ятницю, 25 серпня.

Господарі відкрили рахунок уже на першій хвилині – забив Віктор Рамос. Перед перервою протягом двох хвилин Владислав Ткаченко та Максим Малиновський вивели Україну вперед, але втримати перевагу не вдалося. Незабаром після перерви Денис Сніцаренко забив у свої ворота, а Хав'єр Мартінес вивів господарів уперед.

На 33-й хвилині Хуан Морено отримав червону картку, але реалізувати більшість українці не змогли, пропустивши ще два голи. У підсумку Іспанія перемогла з рахунком 5:2.

Товариський матч, 25 серпня

Іспанія U-19 – Україна U-19 – 5:2

Іспанія U-19: Пау Лопес – Рубен Родо, Мігель Вісенте, Пол Кано, Віктор Рамос – Алехандро Гарсія, Х. Мартінес, Д. Мартінес, Тапіас – Солер, Пол Салас, Рохер Панадес, Хуан Морено.

Україна U-19: Бєлімов (Рафальський, 21) – Скибчик, Тютюрай, Федик, М. Малиновський – Єлішев, Ткаченко, Сніцаренко, Пелецький – Татумирак, Приходько, Рибицький, Дроздов

Голи: Віктор Рамос, 1, Сніцаренко, 24 (у свої ворота), Х. Мартінес, 31, Тапіас, 39, Пол Кано, 40 – Ткаченко, 19, М. Малиновський, 20.

Попередження: М. Малиновський, 19, Федік, 25, Ткаченко, 26.

Вилучення: Хуан Морено, 33.