Зібрали 10 медалей. Українці – у топі на юніорському ЧЄ зі стрибків у воду

Українці в Рієці здобули 7 золотих, 1 срібну та 2 бронзові нагороди

241
0
НОК. Кирило Азаров

Чудово виступають українські стрибуни у воду на чемпіонаті Європи 2023 серед юніорів у хорватському місті Рієка.

22 серпня Кирило Азаров та Максим Мірза стали чемпіонами Європи у синхронних стрибках з трампліна 3 м, випередивши на 0,15 бала найближчих суперників із Італії. Марк Гриценко виборов срібло в індивідуалі на вишці серед вікової групи В, набравши суму 446.75.

Українець Кирило Азаров, вже маючи в активі два золота – у складі змішаної команди та у синхроні з Максим Мірзою, 23 серпня зійшов на третю сходинку п'єдесталу пошани в індивідуалі на трампліні 3 м серед вікової групи А (544,35 бала), пропустивши вперед лише двох представників Італії.

Трьома нагородами поповнилася українська скарбничка 24 серпня. Подвійним п’єдесталом завершився для збірної фінал в індивідуалі на вищці серед дівчат групи В. Каріна Глижіна набрала переможну суму 298.35 і стала триразовою чемпіонкою Європи. Софія Виставкіна виборола свою першу нагороду – бронзову (288.00).

Марк Гриценко, в активі якого вже було золото у змаганнях змішаних команд та срібло в індивідуалі на вишці, став чемпіоном Європи у стрибках з 3-метрового трампліна (група В). Українець набрав суму 460.15, випередивши на 31.5 бала срібного призера британця Олівера Хіта.

Всьоме у хорватській Рієці пролунав гімн України 25 серпня, коли на найвищу сходинку п'єдесталу пошани, поставивши золоту крапку, зійшов Данило Аванесов. Золото, яке виборов спортсмен, набравши в індивідуальні на вишці в групі А переможні 556,20 бала, стало 10-ю медаллю для України у Рієці.

Загалом українські стрибуни у воду завершили континентальну першість з 7 золотими, 1 срібною та 2 бронзовими нагородами.

(1)

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

ЧС з хокею. Календар збірної України (оновлюється)
Хокей | 02 травня 2024, 10:00 7