Найкращі поєдинки андеркарду бою Олександра Усика та Даніеля Дюбуа
Виділяємо те, що треба дивитись перед головним поєдинком
Олександр Усик та Даніель Дюбуа проведуть поєдинок 26 серпня у Вроцлаві, Польща. Андеркард їхнього поєдинку, якщо не шедевральний, то близький до цього. Перше – це те, що промоутерські компанії дуже точно влучили у цільову аудиторію. Турнір дивитиметься багато українців і наживо, і по телебаченню. А отже, бажано мати більше, ніж одного, українця в турнірі.
Друге – турнір цікавить британців. Бо другий боксер головного поєдинку вечора – британський проспект, а Усик популярний на острові. Тож треба використовувати не тільки Дюбуа, а й ще когось більш відомого. Для цього був запрошений легендарний Насім Хамед. Його син дебютує у турнірі в професіоналах.
Розповідаємо про найцікавіші пари андеркарду та чому треба дивитись турнір повністю.
Нурсултан Аманжолов (5-0, 4 КО) – Лазізбек Мулложонов (3-0, 3 КО)
Неочікувано, але перша пара, на яку варто звернути увагу – не українці. Нурсултан Аманжолов – казахстанський боксер, який регулярно відвідує тренувальні табори Олександра Усика. Як мінімум, до Джошуа та Дюбуа українець спарингував і з ним у тому числі.
Нурсултан тричі боксував у Казахстані, один раз у Кореї та один раз у білорусі. Серед суперників поки що немає зірок, але загалом – цікавий боксер. Високий, дуже довгорукий, чудово виходить на удар правим прямим.
Його суперник – не менший нокаутер з Узбекистану. Досвідчений аматор та хороший нокаутер у професіоналах. Чи бив Мулложонов когось видатного? Ну, звісно ж, ні. Але поклав усіх трьох суперників, серед яких і росіянин, без особливих проблем.
Молоді проспекти з нулем поразок та дуже важкими кулаками. Виглядає, як прекрасна затравка для головного поєдинку вечора.і
Черкашин дуже упевнено рухається по професійному боксу. Перейшовши з тайського боксу, хлопець освоївся у Польщі, призвичаївся, постійно видавав правильні меседжі та вже не раз з’їздив до США.
Останні три поєдинки Федір боксував в Америці. Всі три виграв, два з них – нокаутом. При цьому, харків’янин – не нокаутер. Він скоріш любить попрацювати комбінаційно, на кількість. А там вже, якщо прийде – чудово.
Нгамісенгуе перебрався з аматорського боксу у 2019 році. Його габарити – не у зрості, а в ширині плечей та силі удару. Вона точно більша, ніж в українського боксера. А от питання в тому, чи донесе він цей удар, точно є. Тому що поки виглядає так, що Черкашин відчутно сильніший у темповому боксі і добре витримує весь відрізок бою. Тим більше, що це протистояння буде всього восьмираундовим.
Окрема цікавість до протистояння – від поляків. Федір після переходу у професіонали одразу заявив – він виходитиме у ринг під двома прапорами. Тому що частина родини у нього – поляки, і він вдячний країні, що його прийняла. Але народився та виріс він в Україні і не кидатиме її просто так.
А ще Черкашин не боксував на другій батьківщині з 2021 року, так що місцеві фанати точно чекають його поєдинку.
По самому поєдинку головним стане те, чи француз призвичаїться до стилю суперника. Якщо зможе підтримувати темп в атаці та бити силовими – буде дуже цікаво. Якщо ж ні, Черкашин має перепрацювати фізично потужного опонента.
Дмитро Митрофанов (13-0-1, 6 КО) – Хамзат Шираз (17-0, 13 КО)
Найкращий суперник у кар’єрі Митрофанова. Як мінімум, на папері. 24 роки, проспект з потужним ударом, має понад 75% дострокових перемог та 191 см зросту. Зріст Митрофанова, для розуміння ситуації, всього 173 сантиметри.
Шираз чудово тримає на джебі, заряджає силовими. Але через молодість та недостатню холоднокровність іноді заграється в атаках та пропускає те, що не треба.
Як Хамзат – найкращий боксер у професійній кар’єрі Митрофанова, так і Митрофанов – найбільш досвідчений у кар’єрі британця. Тут тобі і аматорський бокс, і довгі тренування з найкращими українцями, і напіваматорська ліга.
Головних питань два. Перше – чи виходитиме Митрофанов на зручну для нього дистанцію. Все ж його бокс – це ближня та середня дистанції, багато бокових, розміни. Дістатись до такого суперника буде складно. Друге – чи вийде здивувати опонента та зламати його план. Якщо Шираз почне нервувати і рватиметься у бій – шанси прибити один одного виростуть для обох бійців. Якщо триматиметься на дистанції та боксуватиме розумно, в українця буде багато проблем.
Денис Берінчик (17-0, 9 КО) – Ентоні Їгіт (27-3-1, 10 КО)
Цікаве протистояння з історією. Їхня перша зустріч відбулась на Олімпіаді-2012 і тоді Берінчик переміг близьким рішенням суддів. Їгіт збирається взяти реванш, про що заявив публічно.
В профі Ентоні більш досвідчений. А ще швед доволі габаритний. Навіть на зважуванні він виявився більшим за Дениса – 61,2 кг проти 60,7 кг. А ще він любить попрацювати другим номером. Правда, чи вистачить його надовго, враховуючи, що зірватись у бійку любить не менше – цікаве питання.
Поєдинок з інтригою. У Берінчика можуть виникнути проблеми, аж навіть до поразки. Тож із таким суперником треба мати чудовий план.
Окрім цього:
Даніель Лапін зустрінеться з німцем Аро Шварцем – першим суперником з позитивним рекордом у своїй кар’єрі. Високий, габаритний, точно буде цікаво. Ярослав Харциз битиметься з другим поляком у кар’єрі. Нічого особливого, але Ярослав в професіоналах виступає поки яскраво. Олександр Соломенніков поб’ється з поляком Петром Гуделем. Поляк не виграє з 2019 року і навряд поб’є Соломеннікова – одного з найкращих молодих боксерів України.
Опитування
Дострокова перемога Усика
35 голосів 35.71 %
Перемога Усика за очками
54 голоса 55.1 %
Нічия
3 голоса 3.06 %
Перемога Дюбуа за очками
2 голоса 2.04 %
Дострокова перемога Дюбуа
4 голоса 4.08 %
Будь-ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
«Залізний Майк» поступився Джейку рішенням суддів
Українцем цікавляться «Манчестер Сіті», «Челсі» та «Тоттенгем»
Сегодня день АПЛ! И этого достаточно.