Сергій ЛАВРИНЕНКО: «Чекаємо на наступного суперника»

Головний тренер «Вереса» прокоментував вихід свого клубу в 1/8 Кубка України

547
0
ФК Верес. Сергій Лавриненко

Головний тренер рівненського «Вереса» Сергій Лавриненко прокоментував гру команди у кубковому поєдинку з «Епіцентром» (1:3).

«Ми розуміли, що представляємо у цьому матчі Українську Прем'єр-лігу і футболісти мали підтвердити свій клас сьогодні. Багато з того, що ми планували перед грою - нам вдалося.

В першому таймі забили два м'ячі. Розуміли, що після перерви суперник спробує агресивніше грати. Наприкінці, коли ми вже дали ігровий час молоді, «Епіцентр» можливо й створив нам деякі труднощі. Господарі перехопили в той момент ініціативу. Але навіть в таких обставинах ми швидко забили у відповідь, підтвердили свій клас. Тому, грою загалом я задоволений. Чекаємо на наступного суперника.

Ми до кожної гри намагаємося підходити відповідально, демонструвати хороший результативний футбол» – сказав Лавриненко.