ВІДЕО. Не витримали нерви. Роналду образив арбітра та штовхнув тренера

Саудівський клуб «Аль-Наср» зробив камбек у матчі проти «Шабаб Аль-Ахлі»

11442
16

Португальський форвард саудівського клубу «Аль-Наср» Кріштіану Роналду накричав на суддю та штовхнув тренера суперників.

«Аль-Наср» зробив великий камбек, забивши 3 голи наприкінці гри кваліфікації азійської Ліги чемпіонів проти команди «Шабаб Аль-Ахлі» Дубай з ОАЕ.

«Аль-Наср» програвав з рахунком 1:2 до 88-ї хвилини, проте зумів за час перевернути гру і забити 3 голи! Кріштіану та його партнери пробилися до основного раунду Ліги чемпіонів Азії.

У саудівського клубу дубль оформив Таліска (11, 90+5 хв), також забили Аль-Ганам (88), наприкінці гри відзначився Брозович (90+7 хв), причому асист зробив Кріштіану Роналду. В суперника з ОАЕ двічі забив Альхассані (18, 46 хв).

Цікаво, що в одному з епізодів матчу відразу після першого тайму Роналду образив арбітра і штовхнув тренера суперника.