Diario Uno. Карлос Тевес

Екс-форвард «Манчестер Юнайтед», «Манчестер Сіті» та «Ювентуса» Карлос Тевес став новим тренером аргентинського «Індепендьєнте» з Авельянеди.

Контракт Тевеса та «Індепендьєнте» розрахований до грудня 2024 року. В клубі з Авельянеди він змінив Рікардо Зелінскі, який розірвав контракт 14 серпня.

Раніше Тевес тренував «Росаріо Сентраль», з якого пішов після закінчення минулого сезону.

«Індепендьєнте» – 17-разовий чемпіон Аргентини та 30 років утримує рекорд за кількістю перемог у Копа Лібертадорес – сім. Цього сезону клуб посів 24-е місце за підсумками чемпіонату Прімери, а виступи у другій стадії національного чемпіонату, Кубку Професійної Ліги, розпочав із домашньої поразки від «Колона» із Санта Фе з рахунком 0:1.

Нагадаємо, що в «Індепендьєнте» продовжить кар'єру півзахисник українського «Дніпра-1» Домінго Бланко.

(2)

Максимум із мінімуму. Рух перевернув хід матчу проти Вересу
Футбол | 27 квітня 2024, 19:54 2

Команда Пономарьова повністю програла аутсайдерам перший тайм, але після перерви немов розквітла