Стала відома оцінка Зінченка за його перший офіційний матч за 3 місяці

Олександр вийшов на 7 хвилин у поєдинку «Крістал Пелас» – «Арсенал»

14792
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

21 серпня відбувся матч 2-го туру АПЛ між клубами «Крістал Пелас» та «Арсенал». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «канонірів».

Український футболіст гостей Олександр Зінченко розпочав поєдинок на лаві запасних та вийшов на поле на 89-й хвилині, замінивши Мартіна Едегора.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив українцеві оцінку у 6.0 балів за 7 хвилин, які він провів на полі.

Для Зінченка це був перший офіційний матч за 3 місяці. Олександр через травму литкового м'яза пропустив усі контрольні ігри «Арсенала» у міжсезоння та не брав участь у поєдинку 1-го туру чемпіонату Англії з «Ноттінгемом» (2:1).

Найкращим гравцем матчу було визнано центрального захисника «канонірів» Вільяма Саліба (7.9). Автор єдиного голу Мартін Едегор отримав оцінку у 7.4 балів.

Оцінки WhoScored за матч Крістал Пелас – Арсенал – 0:1

(72)

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву

Німеччина буде представлена 5 клубами у ЛЧ. Чи потрапить Шахтар в основу?
Футбол | 02 травня 2024, 06:40 59

Вже відомі всі 5 клубів: Байєр, Баварія, Штутгарт, РБ Лейпциг, Боруссія Д