Україна впевнено перемогла Угорщину у другому матчі чемпіонату Європи

Наші волейболістки досягли успіху в трьох партіях

8598
3
CEV

У суботу жіноча збірна України зіграла вдруге у групі А чемпіонату Європи з волейболу 2023 року. В бельгійському місті Гент вона зустрічалася з командою Угорщини.

Обидві збірні програли свої стартові матчі з однаковим рахунком 0:3. Українки напередодні поступилися Сербії, а угорські волейболістки зазнали поразки від господарів майданчика Бельгії. Тому для того, щоб далі розраховувати на вихід із групи, суперницям дуже важлива була сьогоднішня перемога.

Першу партію підопічні Івана Пєткова провели на хорошому рівні і виграли її з рахунком 25:17. Лише на початку сету команди йшли врівень, а далі українки стали нарощувати свою перевагу і комфортно для себе завершили стартовий відрізок матчу на свою користь.

А ось більшу частину другої партії нашим дівчатам довелося наздоганяти опоненток. Хоча початок вийшов невдалим 1:6, невдовзі збірна України вирівняла становище, а згодом й вийшла вперед 10:8. Але не надовго. Ближче до кінця Угорщина повела 16:19, 19:22 і першою заробила сетбол 23:24. В цей момент просто блискуче проявила себе діагональна Анастасія Крайдуба. Її активні дії на передній лінії принесли нашій команді три очки поспіль, і партія завершилася з рахунком 26:24.

Тепер залишалося лише закріпити свій успіх у третьому сеті, що наші волейболістки зробили дуже впевнено – 25:17.

Збірна України виступала у такому складі: Світлана Дорсман (набрала 11 очок), Дар'я Шаргородська (2), Надія Кодола (7), Діана Мелюшкіна (1), Анастасія Крайдуба (16), Олександра Міленко (9), Христина Нємцева (ліберо) – стартовий. На заміну виходила – Анастасія Маєвська (2).

Чемпіонат Європи з волейболу. Жінки
Група А. Гент (Бельгія). 19 серпня
Україна – Угорщина

3:0 (25:17, 26:24, 25:17)

УКРАЇНА - УГОРЩИНА. ТЕКСТОВАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Свій наступний матч на чемпіонаті Європи збірна України проведе у понеділок, 21 серпня, зі збірною Бельгії.

КАДЕНДАР ТА РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ЖІНОЧОГО ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

(49)

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 22

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів