Асист Кривцова, гол Мессі. Інтер Майамі легко вийшов до фіналу Кубка ліг

У півфінальному матчі команда з Флориди забила 4 голи Філадельфії Юніон

12470
8
Getty Images/Global Images Ukraine. Ліонель Мессі

У ніч на 16 серпня відбувся півфінальний матч Кубка ліг 2023 між командами «Філадельфія Юніон» та «Інтер» Майамі (1:4).

Команди із Флориди забила швидкий гол і вийшла вперед уже на 3-й хвилині. Українець Сергій Кривцов зробив ідеальну вертикальну передачу вперед, і Хосеф Мартінес вразив ціль [дивіться відео голу в Telegram]

Потім зірковий аргентинець Ліонель Мессі подвоїв перевагу Інтера Майамі (2:0) на 20-й хвилині, пробивши потужним ударом здалеку низом. [дивіться відео голу в Telegram]

Наприкінці першого першого тайму забив свій прем'єрний гол Жорді Альба, а в другому таймі команди обмінялися забитими м'ячами (4:1).

Інтер Майамі легко вийшов у фінал Кубка ліг 2023, де його суперником стане переможець іншого півфіналу: Монтеррей – Нешвілл.