Гірники святкують 8-му вікторію поспіль у рідних стінах (м'ячі 16-4).

Домашня безпрограшна серія помаранчево-чорних досягає 24-х матчів (+21=3).

«Шахтар» не йде з поля без голу 32 гри поспіль, а вдома – 15.

ФК Шахтар

100-й матч в українській кар'єрі проводять Олександр Зубков (ЧУ – 59, КУ – 5, ЄК – 10, ЗУ – 26) та Єгор Назарина (ЧУ – 79, КУ – 4, ЄК – 17),

Данило Сікан перериває суху серію «Олександрії» - на 343-й хвилині.

Данило Скорко стає автором 150-го голу олександрійців на чужих полях.

20-й матч в УПЛ на тренерській посаді проводить Руслан Ротань (+5=11-4, 22-22).

6-та зустріч «Миная» та «Дніпра-1» вперше завершується поділом очок.

Закарпатці, які підписали 10-ту мирову під керівництвом Володимира Шарана, переривають 4-матчеву програшну серію у поєдинках із дніпрянами.

Єгор Твердохліб завершує безгольову домашню серію своєї команди на рекордній 448-й хвилині.

«Зоря» вчетверте поспіль бере гору над «Ворсклою» (м'ячі 9-4).

Безнічийна серія чорно-біло-червоних досягає 18 ігор (+13-5).

Жордан стає автором 20-го голу луганчан у гостях у полтавців.

Віктор Скрипник проводить 250-й матч в УПЛ як гравець і тренер (142 + 108).

Володимир Чеснаков 162-й раз виходить на поле як капітан «Ворскли» у чемпіонатах України і стає новим рекордсменом клубу, обійшовши Сергія Долганського.

Два особисті рекорди встановлює «Рух», який здобув загалом 3-тю перемогу поспіль (м'ячі 7-2), а в гостях – 2-гу (м'ячі 4-1). А ще одне клубне досягнення львів'яни повторюють, продовживши безпрограшну серію до 7 матчів (+5=2).

Жовто-чорні святкують 20-ту вікторію в елітному дивізіоні.

Завершується 5-та за тривалістю в історії чемпіонатів України суха серія Дениса Бойка, яка склала 777 хвилин. Востаннє йому довелося виймати м'яч із сітки ще 12 липня 2020 року у гостьовому поєдинку «Динамо» з «Олександрією» (2:2).

«Кривбас» здобуває 3-тю поспіль перемогу в рідних стінах (м'ячі 5-0).

УПЛ

Домашня безнічийна серія криворіжців досягає 13 ігор (+9-4), а суха – 312 хвилин.

Максим Задерака стає автором 400-го голу українських команд Юрія Вернидуба у всіх офіційних турнірах (ЧУ – 338, КУ – 33, ЄК – 29).

«Колос» бере гору над «Вересом» загалом 4-й матч поспіль (м'ячі 6-0), а на своєму полі - у всіх 3-х (м'ячі 5-0).

Ковалівці здобувають 3-тю поспіль перемогу в рідних стінах (м'ячі 5-0), а рівняни зазнають 5-ї поразки поспіль у гостях (м'ячі 1-10).

Підопічні Ярослава Вишняка продовжують безнічийну серію на своєму полі до 12 ігор (+5-7), загальну без пропущених голів до 363-х хвилин, а домашню - до 270.

«Колос» проводить 40-й сухий матч в елітному дивізіоні.

Ковалівці реалізовують 8-й пенальті поспіль.

Павло Оріховський стає першим гравцем «Колоса», який забив 15 м'ячів в УПЛ.

«Верес» обходиться без голів у всіх 5 зустрічах із ковалівцями.

Безголева гостьова серія червоно-чорних досягає 286 хвилин.

30-ту поразку на тренерській посаді зазнає Сергій Лавриненко, який проводив 60-й матч у чемпіонатах України.

«Чорноморець» продовжує свою безнічийну серію до 13 ігор (+7-6).

УПЛ

Володимир Салюк стає «володарем» 70-ї червоної картки «моряків» в УПЛ.

250-й матч у чемпіонатах України проводить Андрій Богданов («Колос»), 100-й – Владислав Бабогло («Олександрія») та Юрій Климчук («Рух»), 1-й – Джовані, Олександр Мартинюк (обидва – «Олександрія») ) та Еміліано Пуріта («Дніпро-1»).

У 6-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Олексій Шевченко, у 3-му – Максим Грисьо (обидва – «Чорноморець»), Василь Кравець, Богдан Лєднєв, Олександр Філіппов (усі – «Дніпро-1») та Олександр Кучеренко (« Верес»), у 2-му - Еміль Мустафаєв («Полісся») та Микита Турбаєвський («Зоря»).

25-й м'яч в УПЛ забиває Денис Безбородько, 5-й - Максим Задерака, 1-й - Жордан (у 2-й грі), Самсон Ієде (у 3-й), Данило Бескоровайний (у 17-й) та Данило Скорко (24-й).

У 2-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Олександр Васильєв («Чорноморець»).

Едуардо Герреро забиває 50-й м'яч сезону-2023/24, а Ілля Квасниця стає автором 10-го голу «джокерів».

8-й пенальті з 9 реалізовує Павло Оріховський, у тому числі 5-й поспіль.

5-ту пенальтійську дуель із 38 виграє Олександр Бандура.

20-й сухий матч в УПЛ проводить Олексій Шевченко, 1-й – Дмитро Ледвій (у 6-й грі).

2-гу червону картку в кар'єрі заробляє Орест Кузик, 1-шу - Едуард Сарапій (у 31-му матчі), Володимир Салюк (у 30-му) та Данило Карась (у 15-му).

1-й поєдинок в елітному дивізіоні проводить арбітр із Івано-Франківська Олександр Кальонов.

Вперше вилучає гравців із поля, причому одразу трьох, харків'янин Дмитро Панчишин (у 14-й грі).