Кінаш та Приходько перемогли у спринтах на ЮЧУ-2023 з літнього біатлону

Львівська область приймає біатлонні змагання

436
0
Український біатлон. Степан Кінаш

12 серпня у Львівській області на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ пройшли спринтерські гонки в рамках Чемпіонату України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок.

У юніорів Степан Кінаш реабілітувався за невдало проведений напередодні суперспринт, де він, виступаючи в якості фаоврита змагань, посів лише сьоме місце. На класичній спринтерській дистанції харків’янин був поза конкуренцією: він виявився єдиним серед майже півсотні учасників гонки, хто уникнув промахів на вогневих рубежах. Завдяки ідеальній влучності, Кінаш на 45 секунд випередив срібного призера Сергія Супруна, забезпечивши таким чином і непоганий заділ перед гонкою переслідування.

У юніорок переможниця суперспринту Тетяна Тарасюк у другій гонці чемпіонату посіла лише 18-те місце, зате другу медаль турніру, і тепер вже золоту, виборола Ксенія Приходько. Але тут запорукою успіху стала швидкість останнього кола, яка у сумської спортсменки виявилась найкращою.

На останнє коло Приходько, маючи по промаху на кожному рубежі, пішла, поступаючись лише лише секундою графіку Олени Городної, яка теж мала два кола штрафу. Однак на фініші між дівчатами було вже 3,43 секунди - але на користь Ксенії.

Але це був не кінець боротьби за золото. Стартуючи однією з останніх, фінішний протокол змішала чернігівчанка Валерія Шичкіна. Вона краще за Приходько та Городну впоралась зі стрільбою, схобивши лише один раз, і перед останнім колом дистанції вигравала у них більше 15-ти секунд! Однак дистанційної витривалості Шичкіній трішки не вистачило, і на фініші вона поступилась переможниці лише секунду.

Таким чином, усі три призерки спринту вмістились у інтервал у 3,5 секунди, що обіцяє захоплюючу боротьбі у гонкі переслідування.