Арбітр вилучив двох та Хаві. Барселона не зуміла розпечатати ворота Хетафе

Матч стартового туру в Ла Лізі завершився нульовою нічиєю

2919
6

У матчі 1-го туру чемпіонату Іспанії «Барселона» на виїзді зіграла внічию з «Хетафе» (0:0).

Вінгер каталонців Рафінья на 42-й хвилині був вилучений за удар суперника.

У другому таймі суддя вирішив зрівняти склади та показав другий гірчичник Хайме Маті, форварду господарів.

Крім того, наставник Барси Хаві отримав червону картку за розмови з арбітром.

Барселона не зуміла розпечатати ворота Хетафе, і гра завершилася внічию (0:0).

Суддя не наважився призначити пенальті у ворота господарів поля після перегляду VAR у компенсований час.

Ла Ліга. 1-й тур, 13 серпня

Хетафе – Барселона – 0:0

Хетафе: Сорія, Іглесіас, Суарес, Мітрович (Порту, 46), Дуарте, Альварес, Джене, Максимович, Аленья (Лосано, 65), Латаса (Майораль, 64), Мата.

Барселона: Тер Штеген, Араухо, Крістенсен (Еззальзулі, 46), Кунде, Бальде, Гюндоган (Гаві, 79), Ромеу (Ямаль, 76), де Йонг, Педрі (Фаті, 79), Рафінья, Левандовськи.

Попередження: Мітрович (15), Мата (31), Рафінья (38), Аленья (38), Суарес (82), Лосано (84), Джене (90), Гаві (90), Порту (90).

Вилучення: Рафінья (42), Мата (57), Хаві (70).

(10)

Де дивитись онлайн матч чемпіонату України Дніпро-1 – Динамо Київ
Футбол | 27 квітня 2024, 03:03 0

Поєдинок 26-го туру УПЛ відбудеться 27 квітня о 13:00 за Києвом у Дніпрі

Визначені півфіналісти Кубка Азії U-23. Хто потрапить для України на ОІ?
Футбол | 27 квітня 2024, 07:55 0

Залишається 2 варіанти суперників для України: Індонезія та Узбекистан

Коментарі 6
Viktor Shuper
дивився повністю матч, це тотальний трешак. а ми ще з нашого українського суддівства ржемо. так тут взагалі повна клоунада була. арбітр дивився ВАР вкінці і не поставив чистий пеналь у ворота Хетафе, коли гравець Хетафе двічі в одному епізоді порушив правила на двох різних футболістах Барселони. а арбітр вгледів там гру рукою у футболіста Барси  бляха, це якийсь ор, кажу, максимально упороте суддівство
суддівство просто ДНО, арбітр взагалі не контролював хід поєдинку. Хетафе перший тайм грав вкрай підло, постійно провокуючи гравців Барси, гравці вимагали навіть видалити ще одного гравця Барси з поля
але Барса взагалі нічого не показала, жодної осмисленої атаки, постійні закиди на Левандовського в надії що той щось придумає. коротше, гра дно + перше видалення її відверто поламало