Жіноча збірна України U-23 виграла етап Ліги націй з баскетболу 3x3

Українська команда здолала Хорватію та Латвію, а у фіналі перемогла Польщу

750
0
ФБУ

Жіноча збірна України U-23 виграла четвертий етап Ліги націй з баскетболу 3x3 у румунському Бухаресті.

У першому матчі групи В Україна перемогла Хорватію з рахунком 13:10. Після рівної першої половини українки використали перебір фолів хорваток і заробили перевагу в 4 очки, яку зуміли втримати до закінчення матчу.

Більше половини очок в складі команди заробила Анжеліка Ляшко, яка набрала 7 балів, в тому числі реалізувавши два дальні кидки.

Далі збірна України виграла другий матч у команди Латвії (19:12).

Українки з перших хвилин заволоділи ініціативою і без проблем виграли матч. Здобувши дві перемоги в групі, українки вперше за чотири етапи пробились до фіналу етапу Ліги націй.

У фіналі Україна здолала Польщу (22:19).

Після рівного початку у середині матчу Польща заробила собі перевагу 5 очок, але дівчата повернулись у гру і за три хвилини до кінця зрівняли рахунок 14:14. Далі обидві команди йшли рівно, але в кінцівці точні дальні спочатку Ляшко, а потім Гутевич принесли перемогу збірній України. Найрезультативнішою в складі збірної України стала Анжеліка Ляшко, яка набрала 7 очок.

12 серпня, в Бухаресті відбудеться наступний етап. Дівчата зіграють в одній групі з Польщею та Ірландією, а хлопці, які стали третіми в підсумку, зіграють в групі з Латвією та Хорватією.

Ліга націй з баскетболу 3x3

Жінки. Збірні U-23. 4-й етап. Бухарест (Румунія)

Матч групи. Україна Хорватія 13:10

Україна: Анжеліка Ляшко 7 (2 дальні), Вероніка Космач 3, Юлія Гутевич 1, Дар’я Кононученко 2

Матч групи. Україна Латвія 19:12

Україна: Анжеліка Ляшко 10 (3 дальні), Вероніка Космач 5 (2 дальні), Юлія Гутевич 0, Дар’я Кононученко 4

Фінал. Україна Польща 22:19

Україна: Анжеліка Ляшко 7 (3 дальні), Вероніка Космач 5 (1 дальній), Юлія Гутевич 5 (2 дальні), Дар’я Кононученко 5