Жіноча збірна U-16 поступилася Німеччині на старті чемпіонату Європи 2023

Українська команда грала на рівних із фаворитом майже 17 хвилин

310
0
ФБУ

Жіноча збірна України U-16 з баскетболу із поразки стартувала на чемпіонаті Європи 2023 у Дивізіоні В. В своєму першому матчі на турнірі команда Євгена Мурзіна поступилась одному з фаворитів Євробаскету – збірній Німеччини 41:78.

Українська команда на рівних грала з німкенями майже 17 хвилин. Зусиллями, зокрема, Світлани Полянцевої, яка набрала 8 очок з 14 командних, Україна виграла першу чверть 14:11. Далі команда теж на рівних грала з суперником, але за останні три хвилини другої чверті українки чверті не набрали жодного очка і пропустили ривок 0:12. В підсумку першу половину гри збірна України програла 20:33.

Далі боротьби не вийшло – до середини третьої чверті збірна України ще тримала відставання в межах 15 очок, але далі німкені довели свою перевагу до 20 очок, а в четвертій збільшили її до +37 у підсумку.

Найкращими в складі збірної України стали Світлана Полянцева з 15 очками та Поліна Тупало, яка до 12 очок додала 10 підбирань.

12 серпня збірна України зіграє проти Норвегії. Початок матчу – о 14:30.

Чемпіонат Європи U-16. Дівчата. Дивізіон В

Група А. Подгоріца (Чорногорія)

Україна – Німеччина – 41:78 (14:11, 7:22, 12:23, 8:22)

Україна: Кіріца 8 + 5 підбирань, Тупало 12 + 10 підбирань, Дзюнь 0, Полянцева 15 + 5 підбирань – 7 втрат, Середницька 3 + 5 підбирань – старт; Анісімова 2 + 5 підбирань, Шевченко 1, Кушніренко 0, Лісюк 0, Боярчук 0, Малиміна 0, Солов'ян 0