Українці поразкою завершили груповий раунд ЧЄ-2023 U-16

629
0
ФБУ

Кадетська чоловіча збірна поступилась Естонії з рахунком 50:66 в заключному для себе матчі групового етапу чемпіонату Європи U-16 у Дивізіоні В.

З перших хвилин Естонія продемонструвала свою перевагу, повівши 9:2 і вигравши першу чверть +11. Після наступних десяти хвилин гри Естонія вигравала вже 20 очок – 39:19. У другій половині зустрічі естонці збавили оберти, але впевнено тримали перевагу і довели матч до перемоги.

В складі збірної України найрезультативнішим став Роман Потєєв, який набрав 10 очок.

Вигравши два матчі з чотирьох на груповому етапі, у України залишаються лише теоретичні шанси на друге місце, що може дозволити продовжити боротьбу за медалі. Швидше за все, далі українців чекає боротьба за 9-16 місця чемпіонату Європи.

Баскетбол. Чемпіонат Європи U-16. Дивізіон В

Група В. Пітешті (Румунія)

Естонія – Україна – 66:50 (19:8, 20:11, 18:14, 9:17)

Україна: Леськів 9 – 6 втрат, Потєєв 10 + 5 підбирань, Щербаков 0, Зігельшіффер 8 + 5 підбирань, Синник 7 + 8 підбирань – старт; Колесніченко 8, Гогуленко 5, Бутенко 2, Житеньов 1, Пашолок 0, Шепель 0, Окунський 0