Тренер Тоттенхема: «Ми вели гру на половині поля Шахтаря»

Анге Постекоглу оцінив матч з «гірниками»

1339
0
ФК Тоттенхем. Анге Постекоглу

Головний тренер лондонського «Тоттенхема Анге Постекоглу прокоментував товариську гру своєї команди з донецьким «Шахтарем», яка закінчилася з рахунком 5:1 на користь «шпор».

«Були елементи, якими я не був задоволений, особливо в останні п'ять хвилин першого тайму.

Дивіться, це не проблема гравців. Це все ще мої проблеми. Ми працюємо над тим, як грати, і я відчував, що в останні п'ять хвилин ми намагаємося грати, чекаючи перерву, і це просто не є частиною того, ким ми є. Це залежить від мене, щоб переконати гравців, що ми не можемо застосувати такий підхід. Якщо ми хочемо бути такою командою, ми повинні бути такою командою весь час, забувати рахунок на табло, забувати, скільки часу залишилося, просто продовжувати бути невблаганними.

Була чудова відповідь хлопців у другому таймі. Вони показали, що коли ми будемо робити це так, ми будемо переконливою командою. Але ця маленька п'ятихвилинна ситуація показало мені, що нам ще довгий шлях.

Другий тайм був набагато кращим, ми вели гру на половині поля суперника, не давали їм вийти.

Вони трохи втомилися, тому що коли ти граєш у футбол у високому темпі, це тисне на опонента і ми повинні розуміти, що коли ми намагаємося зробити перепочинок, ми також даємо перепочинок опоненту. Ми не хочемо цього робити».

Про присутніх на матчі 5 тисяч вболівальників та підтримку України: «Це було приємно. Я не був на стадіоні до сьогоднішнього дня. Я навмисно тримався осторонь, я хотів випробувати це в день матчу. Який чудовий матч, 56 тисяч на товариській грі, за велику справу і чудову атмосферу», – сказав Постекоглу.

(10)

Мічел оцінив нічийний матч Жирони, в якому українці відзначилися асистами
Футбол | 11 травня 2024, 08:01 0

10 травня «червоно-білі» втратили перемогу в поєдинку 35-го туру Ла Ліги проти «Алавеса» (2:2)

Вогняні дербі: Браво, федерація, Золотий матч і непристойні жести
Футбол | 11 травня 2024, 12:40 7