| Оновлено 08 серпня 2023, 02:06
456
0

Швеція та Швейцарія перемогли на чемпіонаті Європи з пляжного волейболу

Український дует Сергій Попов та Едуард Резнік на цьому турнірі вибороли бронзові нагороди

456
0
CEV

У столиці Австрії Відні завершився чемпіонат Європи з пляжного волейболу. У чоловічому та жіночому турнірах на старт вийшли по 32 команди. Як ми вже повідомляли, успішно тут виступили українські волейболісти Сергій Попов та Едуард Резнік, які зуміли піднятися на третє місце п'єдесталу пошани. В матчі за бронзові медалі вони обіграли італійців Самуель Коттафава/Паоло Ніколаї 2:0 (22:20, 21:13).

А чемпіонами Європи стали шведські спортсмени Давід Ахман та Джонатан Хелвіг (на фото), які у фіналі у двох сетах завдали поразки парі з Нідерландів Леон Луїні/Йорік де Грут 2:0 (21:16, 21:18).

У жінок у вирішальному матчі за золоті нагороди швейцарська пара Таня Хюберлі/Ніна Бруннер перемогла команду Іспанії у складі Даніела Альварес/Таня Морено-Матвєєва 2:0 (21:12, 21:13). А в поєдинку за 3 місце німецький дует Лаура Людвіг/Луїза Ліппманн виявився сильнішим за ще одних представників Швейцарії Аноук Верге-Депре/Джоана Мьодер 2:1 (25:27, 21:17, 15:13).

Нагадаємо, що в жіночому турнірі українські волейболістки Валентина Давидова та Євгенія Баєва дійшли до 1/8 фіналу, а сестри Інна та Ірина Махно не змогли вийти з групи.