Українки грали добре, але вдача була не на їхньому боці

483
3
Молодіжна збірна України з баскетболу

Молодіжна жіноча збірна України зазнала поразки від збірної Греції з рахунком 51:77 на старті міні-турніру за 9–17 місця Євробаскету U-20 у Дивізіоні В, що проходить у румунській Крайові.

Вже в середині першої чверті українки пропустили ривок суперниць в 11 очок, рахунок із 4:4 став 15:4 на користь збірної Греції. Після цього наприкінці першої чверті та другої чверті синьо-жовта команда провела на рівних із представницями збірної Греції і навіть записали у свій актив другу десятихвилинку 14:12, але на велику перерву пішли, програючи –7.

У другій половині матчу боротьби не вийшло, незважаючи на спроби українок, баскетболістки збірної Греції впевнено тримали комфортну перевагу та довели зустріч до перемоги.

Найрезультативнішою у складі української команди стала Євгенія Путра з 11 очками, до яких вона додала 7 підбирань.

Завтра, 5 серпня, збірна України проведе зустріч із збірною Грузії, яка, як і українська команда, ще не вигравала на цьому Євробаскеті. Початок матчу – о 18:00.

Чемпіонат Європи U-20. Жінки, Дивізіон В

Крайова, Румунія

Греція - Україна 77:51 (22:13, 12:14, 23:15, 20:9)

Україна: Грималюк 7 – 5 втрат, Куліша 8, Путра 11 + 7 підбирань, Микульська 0, Т. Ткаченко 4 – старт; Діке 6+8 підбирань, Ігнатченко 6+8 підбирань, Тиха 5, Семенчук 4.