Медальний залік. Збірна України повернулася з ЄЮОФ-2023 із 12 медалями

990
0
НОК

31 липня національна збірна команда України, що брала участь у XVII літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Маріборі (Словенія), повернулась до України.

Юні олімпійці привезли додому 12 нагород (1 золоту, 5 срібних та 6 бронзових), яскраві враження та позитивні емоції. Українці посіли 23-те місце у медальному заліку.

Єдине золото для України здобула легкоатлетка Ольга Машанєнкова з Рівного, яка стала чемпіонкою у бігу на 400 м з бар’єрами, оновивши рекорд України серед дівчат.

На церемонії закриття під час параду країн-учасниць гордо майорів прапор України, несли його дворазові призери ЄЮОФ-2023 – гімнаст Іван Рудий та дзюдоїстка Анна Олійник-Корнійко.

В Олімпійському домі відбулась зустріч керівництва Національного олімпійського комітету України й профільного міністерства із медалістами та представниками офіційної делегації України.