Українці поступилися боснійцям на Євробаскеті U-18 та зіграють за 15 місце

Українська збірна невдало виступила на ЧЄ-2023 у македонському Скоп'є

353
0
ФБУ

Збірна України U-18 зазнала чергової поразки на чемпіонаті Європи U-18 в Дивізіоні В, поступившись збірній Боснії і Герцеговини з рахунком 72:83.

Першу чверть збірна України виграла +3, але по ходу другої боснійці вийшли вперед і оформили перевагу 13 очок. До великої перерви українці зуміли вирівняти гру і скоротити відставання до 5 очок (38:33).

У другій половині гри українці не відпускали суперника далеко, але й їм не вдавалось бодай зрівняти рахунок. Декілька разів хлопці скорочували відставання до 3–4 очок, але збірна Боснії і Герцеговини щоразу повертала собі комфортну перевагу.

Востаннє наблизитись майже впритул українцям вдалось за 02:30 до кінця матчу. Маючи перевагу +4, суперник відзначився двома поспіль точними дальніми і вже не випустив перемогу.

Найрезультативнішим у складі збірної України став Данііл Сипало, в активі якого 21 очок та 12 підбирань.

Завтра, 30 липня, збірна України U-18 зіграє за 15-те підсумкове місце проти команди, яка поступиться у матчі збірних Північної Македонії та Естонії. Початок матчу – о 17:30 за Києвом.

Чемпіонат Європи U-18. Дивізіон В

Матозінюш (Португалія). Матч за 13–16 місця

Боснія та Герцеговина – Україна – 83:72 (14:17, 24:16, 23:21, 22:18)

Україна: Сушкін 7, Дружелюбов 8 + 6 підбирань, Сипало 21 + 12 підбирань – 6 втрат, Колаволе 0, Коротченко 0 (старт), Йяму 15 + 5 підбирань, Ліщина 11, Упир 5 – 4 втрати, Семенченко 5, Кузнецов 0

(2)

АПЛ. Челсі обіграв Тоттенхем, Мудрик відіграв 75 хвилин
Футбол | 02 травня 2024, 23:36 8

Команда Почеттіно перемогла в дербі

Все вирішилося на тай-брейку. Визначено другу фіналістку турніру в Мадриді
Теніс | 03 травня 2024, 01:01 2

Аріна Соболенко у трьох сетах здолала Єлену Рибакіну на змаганнях WTA 1000 в Іспанії