«Динамо»: Бущан - Тимчик, Біловар, Попов, Дубінчак - Сидорчук (Бражко, 83) - Ярмоленко (Караваєв, 76), Шапаренко (Шепелєв, 83), Буяльський, Кабаєв (Сирота, 34) - Ванат (Беніто, 76).

Запас: Нещерет, Вівчаренко, Андрієвський, Малиш, Діалло, Царенко, Назар Волошин.

«Минай»: Бандура - Дмитрук (Ольховий, 59), Солдат (Ременяк, 67), Нємчанінов, Кравчук, Булеза (Рогозинський, 46) - Ралюченко (Панасенко, 46), Вітенчук - Одарюк (Гечев, 72), Твердохліб - Вишневський.

Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ).

30 липня о 18:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

КІНЕЦЬ МАТЧУ!

30 липня о 18:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +4

ГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Дальній удар Бражка Ольховий відбив перед собою і Караваєв добив у порожні ворота!

30 липня о 18:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +3

У воротарському Миная було гаряче і паніка, але винесли.

30 липня о 18:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +2

Чотири хвилини додано. Беніто тим часом пошкодував м'яч Бражку.

30 липня о 18:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +1

Момент!

Гечев вибіг з центра на Бущана і пробив - слабко, кіпер зреагував. Бражко відкладену жовту отримав

30 липня о 18:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Куражилися динамівці, було і пропускання Беніто, і підсічка Буяльського. Кутовий.

30 липня о 18:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
87’

ГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Буяльський пробив у лівий кут, воротар впав направо.

30 липня о 18:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

ВАР дивиться повтор. Підтвердив.

30 липня о 18:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

Пенальті!

Панасенко збиває Дубінчака в своєму штрафному.

84’

Момент!

Після закидання черпачком спершу Дубінчак в дотик не пробив Ольхового, а потім ніхто не замкув пас п'ятою Караваєва вздовж воріт.

30 липня о 18:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

Заміни в Динамо.

Шепелєв замість шапаренка, Бражко міняє Сидорчука. Легендарний дебют для Динамо, запам'ятайте цей момент.

30 липня о 18:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

Караваєв після закидання з офсайду не переграв Ольхового.

30 липня о 18:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Караваєв замість Ярмоленка, Беніто замість Ваната.

30 липня о 18:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Гечев не наважився пробити в штрафному Динамо і слухає про цей момент неприємні репліки тренера із вставками на букву «б».

30 липня о 18:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

Заміна в Миная.

Гечев поміняв Одарюка.

30 липня о 18:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

МОМЕНТ!

Удар, рикошет - Бущан в шпагаті рятує Динамо від пропущеного голу! Центральні захисники знову дали пробити.

30 липня о 18:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
70’

Перед тим Бущан теж обіграв на замасі суперника. Бандура сьогодні вже таке демонстрував. Не будемо далі проводити паралелі.

69’

Ярмоленко обігрався в сітнку з партнером і не обробив м'яч в простій ситуації.

30 липня о 18:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

Ременяк замість Солдата.

30 липня о 18:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

МОМЕЕЕНТ!!!!!

Центральні захисники Динамо стояли і з цікавістю дивилися, як Вишневський вистрибує і головою б'є поруч з лівою штангою!

30 липня о 18:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Небезпечно!

Після подачі Панасенка Твердохліб головою б'є вище, пробачаючи Динамо!

30 липня о 18:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Шапаренко з Ярмоленком розіграли штрафний, після удару Андрія м'яч зачепив стінку і прилетів у руки Ольховому.

30 липня о 18:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Ілля Ольховий виходить у ворота Миная, знімає Шаран Дмитрука.

30 липня о 18:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Бандура далеко виходить зі штрафного, не дострибує головою до м'яча, збиває Ярмоленка і йде відпочивати достроково. Десять на десять гратимуть!

30 липня о 18:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

Кравчук врізається в Буяльського.

30 липня о 18:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

Небезпечно!

Ярмоленко прийняв м'яч після навісу зі штрафного і пробив поруч з лівою штангою!

30 липня о 18:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
50’

Буяльский скидав Ванату, але той втратив момент для удару.

48’

Рогозинський збиває Ярмоленка, арбітр пробачає.

30 липня о 18:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

МОМЕНТ!

Біловар ледь не привіз собі гол-близнюк, виносивши аналогічно, але тепер Бущан зумів витягнути м'яч з-під перекладини!

30 липня о 18:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Пансенко відразу ж грубо грає.

30 липня о 18:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Заміни в Миная.

Панасенко замість Ралюченка, Рогозинський замість Булези.

30 липня о 18:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМРОЗПОЧАВСЯ!

30 липня о 17:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45’ +2

Ванат після кутового бив головою і просив кутовий ще один. Владислав, не говори з арбітром. Не тим шляхом йдеш, подивися на колегу з Ю-19.

30 липня о 17:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +1

Вітенчук в центрі поля вдарив по нозі Сидорчука.

30 липня о 17:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Дві хвилини додано. Дограють команди.

30 липня о 17:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

Буяльский тримається за голову, але в кадр не потрапило, що сталося.

30 липня о 17:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Бущан вводить м'яч від своїх воріт.

30 липня о 17:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Якось притихло все на полі, освоюються команди з новою розстановкою Динамо.

30 липня о 17:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Заміна в Динамо.

Сирота виходить в центр захисту. Кабаєвим жертвує Луческу. Знаю по досвіді, такі заміни є дуже образливими.

30 липня о 17:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Попов не зорієнтувався в простій ситуації і замість простого виносу головою для чогось пробив ногою в плече опоненту, який рвався до воріт. Дурний привоз проблем своїй команді - червона картка.

30 липня о 17:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

ГГГГГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

Шапаренко протягнув з центра до штрафного, віддав наліво Дубінчаку, той прострелив на Буяльского, Віталій скинув назад Ванату і форвард оформив дубль, чітко покотивши у правий кут метрів з 12!

30 липня о 17:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!

Теж подарунок отримали динамівці - Сидорчук закинув, Одарюк виносив, але так невдало, що Ванат отримав можливість бити метрів з 10 в дотик і скористався моментом сповна, прошивши Бандуру!

30 липня о 17:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

Вишневський впав на газон після боротьби з Сидорчуком, ногою отримав від динамівця.

30 липня о 17:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Пройщов пас Ярмоленка на Тимчика, але Бандура впевнено вийшов і ліквідував загрозу.

30 липня о 17:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Удар Ваната з кута воротарського в підкаті наглухо блокують.

22’

Арбітр слухав підказу відеоасистента, бо була підозра на гру Одарюка рукою, але все було в межах правил.

30 липня о 17:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Ванат хотів пробити п'ятою, але не вийшло це зробити.

30 липня о 17:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Бандура на замасі впевнено обіграв Ваната.

30 липня о 17:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Минай досить непогано вийшов з-під пресингу, пройшов у пас все поле, але Булеза подав зліва дуже невдало, хоча партнери були в перспективних позиціях.

30 липня о 17:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Солдат фолить на фланзі. Дубінчак подав, Попов нормально не пробив, а тільки ледь підрізав.

30 липня о 17:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Закидання Ярмоленка на Ваната теж не пройшло.

30 липня о 17:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
10’

Простріл Ярмоленка на Ваната заблокували захисники.

30 липня о 17:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Гравці Миная при прийомі м'яча Біловаром відразу біжать його пресингувати.

30 липня о 17:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Бойко і Дячук на трибунах, невеселі поки в них обличчя.

30 липня о 17:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Динамо, звісно, рвонуло забивати, вже два кутових подало. Захист справився.

3’

ГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Біловар двічі за хвилину обрізався. Спершу Одарюк вибачив Динамо, пробивши з лінії воротарського головою трохи вище, але після розіграшу від воріт Біловар знову обрізався і Вітенчук, прийнявши м'яч метрів 20 від воріт, в дотик пробив у праву дев'ятку воріт Бущана, який не мав шансів врятувати своїх. Ось так.

30 липня о 17:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Ярмоленко відкрився з глибини опинився перед Бандурою і перекинув і кіпера, і ворота, але лайнсмен після того показав, що був офсайд. Повтор це підтвердив.

30 липня о 17:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

30 липня о 16:59 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Стартові склади:

29 липня о 21:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

У неділю, 30 липня, київське «Динамо» та закарпатський «Минай» зустрінуться в матчі першого туру Української Прем'єр-ліги. Гра відбудеться у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Стартовий свисток арбітра Максима Козиряцького із Запоріжжя має пролунати о 17:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Динамо» минулий сезон завершило без нагород – четверте місце. Міжсезонні збори підопічні Мірчі Луческу провели ударно: у восьми товариських матчах із командами різного рівня здобули сім перемог за однієї нічиєї. На трансферному ринку київський клуб не був активним. Відзначився лише поверненням Андрія Ярмоленка.

«Минай» у минулому чемпіонаті фінішував восьмим. Це найкращий результат клубу в УПЛ. До нового сезону «Минай» готувався на Закарпатті. Зіграв сім контрольних поєдинків, у яких здобув три перемоги, двічі зіграв унічию та двічі програв. Команду поповнили одразу 11 нових футболістів. Серед них – Сергій Панасенко та Андрій Ралюченко із харківського «Металіста», Володимир Одарюк із «Інгульця», Артур Ременяк із «Львова».

«Динамо» та «Минай» грали один з одним вісім разів. Усі поєдинки виграли кияни. Різниця м'ячів – 19:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» – «Минай».