ВІДЕО. Гол+асист за 6 хвилин. Циганков феєрить за Жирону у грі з Блекберном

Іспанська команда перемагає з рахунком 3:1 на 60-й хвилині

15085
14
Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков

29 липня відбувається товариський матч між клубами «Блекберн» (Англія) та «Жирона» (Іспанія).

Український футболіст іспанської команди Віктор Циганков з'явився на полі із перших хвилин.

На 24-й хвилині українець записав на свій рахунок асист. Після передачі Циганкова забив Крістіан Стуані.

Вже на 30-й відзначився сам Віктор.

На 60-й хвилині рахунок у матчі 3:1 на користь «Жирони». За іспанців 3-й м'яч забив Дейлі Блінд, а за англійців гол оформив Харрі Леонард.