| Оновлено 23 липня 2023, 23:32
8725
0

Збірна Польщі вперше виграла чоловічу Лігу націй

У фінальному поєдинку польські волейболісти в чотирьох сетах перемогли команду США

8725
0
volleyballworld.com

У неділю в польському місті Гданськ завершився турнір Ліги націй з волейболу 2023 року серед чоловіків. У фіналі господарі майданчика зустрічалися із збірною США.

Незважаючи на те, що польська команда вже двічі ставала чемпіоном світу та одного разу срібним призером, вона ще жодного разу не перемагала у Лізі націй. У цьому турнірі раніше у неї було одне срібло та дві бронзи. І ось випала нагода досягти бажаної мети перед своїми глядачами.

Дві перші партії вийшли дуже завзятими. Спочатку поляки виграли 25:23, а потім американці відповіли 26:24. Здавалося, що й надалі буде запекла боротьба, в якій буде важко передбачити переможця. Однак цього не сталося. Польська збірна за підтримки переповнених трибун впевнено перемогла в третьому і четвертому сетах з однаковим рахунком 25:18.

В матчі за 3 місце збірна Японії у п'яти партіях переграла Італію.

3:2 (25:18, 25:23, 17:25, 17:25, 15:9)

Нагадаємо, що жіночу Лігу націй виграла збірна Туреччини.

(53)

Зіграно всі матчі чемпіонату України в чоловічій Суперлізі
Волейбол | 22 квітня 2024, 20:57 0

Золоті медалі виграв «Прометей», а на «МХП Ладижин-ШВСМ-Колос» чекає пониження у класі