Стародубцева – у фіналі турніру в США. Юлія взяла сет під 0 у першої сіяної

Юлія у двох сетах обіграла Медісон Бренгл

6014
15
Instagram. Юлія Стародубцева

Українська тенісистка Юлія Стародубцева (WTA 294) вийшла у фінал хардового турніру серії ITF W60 у Евансвіллі (США).

У півфіналі змагань українка у двох сетах обіграла першу сіяну Медісон Бренгл (США, WTA 102) за 1 годину та 24 хвилини.

ITF W60 Евансвілл. Хард. 1/2 фіналу

Медісон Бренгл (США) [1] – Юлія Стародубцева (Україна) – 5:7, 0:6

Це була перша зустріч теніситок.

Юлія вп'яте на турнірі взяла сет під 0 (1 у матчі з Хлое Бек і 2 у грі з Вітні Осігве, 1 у поєдинку з Веронікою Мірошниченко).

У фіналі змагань українка зустрінеться з переможницею матчу Карман Каур Тханді – Маккартні Кесслер.

Стародубцева вчетверте у сезоні зіграє у фіналі змагань ITF та втретє на турнірах категорії W60. На рахунку української тенісистки два одиночні титули.